z Grabowskiego Grodu DEMETER - DEMI
ur. 15-08-2009

NA EMERYTURZE

10 x CWC / CAC

4 x res.CAC

2 x CACIB, res.CACIB

CHAMPION RUMUNII

rozpoczęty CHAMPIONAT POLSKI, AUSTRII, WĘGIER I SŁOWENII 

DYPLOM UŻYTKOWOŚCI Z KONKURSU TROPOWCÓW

HD - A,  ED - 0/0

MIOPATIA : N/N

OptiGen A

Genotyp : EeBB

Rodowód:
CHPL

FIORD
SARRACENIA
TSARODEJ TAYLOR MADE
CHRUS-BLR-LT
TWEEDLEDUM AGAINST ALLODDS
TWEEDLEDUM BROOKLAND SAVOY
TWEEDLEDUM MASCARA
TSARODEJ POPCORN
DICKENDALL DAVARON NO EXIT
TSARODEJ KOHINOR
CHPL

ZŁOTOWŁOSA
GÓRSKA FANTAZJA
INTCH CH-SL-SK-PL-SF
ROCHEBY SMOKESCREEN
ROCHEBY OLD SMOKEY
FOLLYTOWER SKY LARK OVER ROCHEBY
CH.PL
FOLLIES BLONDIE JOKE
TAWASTWAY’S FOOLING AROUND
FOLLIES ROCK CANDY
CHPL

COSTA BRAVA
BELLATRIX
CHPL

ROBIN HOOD
KOCIOKWIK
CHPL INTCH
BOY LANDYLANDS
PFILIPSTOWN ARTABAN
LADZLANDS BONNZ BON
BRITA ZBOŻNICE
CLARK OD HIMALAJSKIEHO CEDRU
JENNY ZE SMOLINKY
CHPL

AMBRA
ROZBRYKANA GROMADKA
CHPL
RIDGE VIEW WINNIE THE POOH
RIDGE VIEN GOOSE ON THE LOOSE
RIDGE VIEW FRANGELICO
CHPL
APHRA DONNA SŁAWSKI REWIR
VEYATIE ROCK’N ROLL
CORA MAYA Z KRYWALDOWEJ KOLIBY
Galeria:
Wystawy / Osiągnięcia 2012:
17-06-2012 CACIB BLED
SĘDZIA: HANS MULLER ( CH )OCENA BARDZO DOBRA, LOKATA III
16-06-2012 CACIB - KLAGENFURT
SĘDZIA: SERGIO SCARPELLINI ( I )OCENA DOSKONAŁA, LOKATA II, res. CACA
19-02-2012 CACIB - GŁOGÓW
SĘDZIA: R. MORRIS (GB)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA II
Wystawy / Osiągnięcia 2011:
09-10-2011 CACIB - ARAD
SĘDZIA: TATJANA UREK (SLO)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC
08-10-2011 CACIB - ARAD
SĘDZIA: SCHILL ROBERTO (RO)OCENA BARDZO DOBRA
02-10-2011 CACIB KOPER
SĘDZIA: JOLANDA FURIOSI VANDONI (IT)OCENA BARDZO DOBRA, LOKATA III
01-10-2011 CACIB - KOPER
SĘDZIA: ZINKA TEREZIJA ROVAN (SI)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA II, res.CAC SLO
28-08-2011 CACIB - DEBRECZYN
SĘDZIA: CAROL WRIGHT (AUS)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA III
27-08-2011 CACIB - DEBRECZYN
SĘDZIA: MORAG CONOLLY (IRL)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC, CACIB
22-07-2011 4 SUMMER NIGHT SHOWS - CACIB SPLIT
SĘDZIA: CARLA MOLINARI (P)OCENA DOSKONAŁA LOKATA IV
21-07-2011 4 SUMMER NIGHT SHOWS - CAC SPLIT
SĘDZIA: PETIK ZSUZANNA (H)OCENA DOSKONAŁA, LOKATA IV
17-07-2011 CACIB - SZOMBATHELY - WĘGRY
SĘDZIA: ANTONIO JOSE AMARAL (P)OCENA : DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC
26-06-2011 CACIB - KRAKÓW
SĘDZIA: DOROTA WITKOWSKAOCENA DOSKONAŁA, LOKATA II
19-06-2011 DOPPEL - CACIB KLAGENFURT
SĘDZIA: LUIS PINTO TEIXEIRAOCENA DOSKONAŁA, LOKATA III
18-06-2011 DOPPEL - CACIB KLAGENFURT
SĘDZIA: JAUSSI YVONNEOCENA DOSKONAŁA, LOKATA II, res.CACA
12-06-2011 CACIB - BLED - SŁOWENIA
SĘDZIA: BOJAN MATAKOVICOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC SLO, res.CACIB
11-06-2011 CACIB - BLED - SŁOWENIA
SĘDZIA: DARKO KOROSECOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC SLO, CACIB
29-05-2011 WYSTAWA MIĘDZYNARODOWA - SZEKESFEHERVAR
SĘDZIA: ERDOS LASZLOOCENA DOSKONAŁA, LOKATA II, res.CAC
28-05-2011 WYSTAWA MIĘDZYNARODOWA - SZEKESFEHERVAR
SĘDZIA: GYARFAS MARIANNEOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC
22-05-2011 40 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - BYTOM
SĘDZIA: ALEKSANDER SKRZYŃSKIOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CWC
21-05-2011 INTERNATIONALE RASSEHUNDESCHAU - SALZBURG
SĘDZIA: SIGRID HAUPTMANNOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CACA
30-04-2011 XXX MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - OPOLE
SĘDZIA: GUNILLA EKOCENA BARDZO DOBRA, LOKATA II
14-04-2011 BRABOSHOW - ANTWERPIA
SĘDZIA: W.VAN DEN BROECKOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I
09-04-2011 INTERNATIONALE RASSEHUNDESCHAU - WIESELBURG
SĘDZIA: BARBARA KRUMPAKOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I
27-03-2011 82nd INTERNATIONAL DOG SHOW - LUXEMBOURG
SĘDZIA: OLE STAUNSKJAEROCENA BARDZO DOBRA
19-03-2011 XVI MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - KATOWICE
SĘDZIA: KRYSTYNA OPARAOCENA DOSKONAŁA, LOKATA IV
06-03-2011 XXIX ZIELONOGÓRSKA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - DRZONKÓW
SĘDZIA: ZOFIA KONDERLAOCENA DOSKONAŁA, LOKATA II
05-03-2011 XXXVII KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - JAROSŁAW
SĘDZIA: MAGDALENA ŚWIĘTOŃOCENA BARDZO DOBRA, LOKATA II
27-02-2011 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - ARAD
SĘDZIA: DANIELA RADUOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CAC
26-02-2011 INTERNATIONALE RASSEHUNDESCHAU - GRAZ
SĘDZIA: VERBEEK DE NEEF ANJAOCENA BARDZO DOBRA, LOKATA III
20-02-2011 IV MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - RZESZÓW
SĘDZIA: VICTORIYA POGODINAOCENA DOSKONAŁA, LOKATA III
Wystawy / Osiągnięcia 2010:
11-12-2010 XIX ZIMOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - LEGIONOWO
SĘDZIA: MONIKA CYPERLINGOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I, CWC
03-12-2010 XI ZIMOWA WYSTAWA PSOW RASOWYCH - NOWA RUDA
SĘDZIA: TOMASZ BORKOWSKIOCENA DOSKONAŁA, LOKATA IV
17-10-2010 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - ZABRZE
SĘDZIA: BOŻENA BANASIEWICZOCENA DOSKONAŁA
03-10-2010 XXV KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - RYBNIK
SĘDZIA: ELŻBIETA SOBIESZCZAŃSKAOCENA DOSKONAŁA, LOKATA I
02-10-2010 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW GRUPY VIII - RYBNIK
SĘDZIA: STANISŁAW ABŁAMOWICZOCENA DOSKONAŁA, LOKATA IV
04-09-2010 XIV MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - KRAKÓW
SĘDZIA: JAROSLAV MATYAS (SK)OCENA BARDZO DOBRA
28-08-2010 IV MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - BIAŁYSTOK
SĘDZIA: ERVIN DEUTSCHER (A) DOSKONAŁA
22-08-2010 XIV WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - NOWY TARG
SĘDZIA: JADWIGA KONKIELOCENA BARDZO DOBRA
01-08-2010 XLIII TATRZAŃSKA KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - ZAKOPANE
SĘDZIA: MARIA ZASADAOCENA BARDZO DOBRA , LOKATA II
25-07-2010 V KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - BĘDZIN
SĘDZIA: KIRSI LUOMANEN (FIN)OCENA BARDZO DOBRA
18-07-2010 NOWOSĄDECKA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH
SĘDZIA: BOŻENA BANASIEWICZOCENA DOSKONAŁA, LOKATA II
08-07-2010 36 BESKIDZKA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - USTROŃ
SĘDZIA: ANDRZEJ STĘPIŃSKIOCENA BARDZO DOBRA
27-06-2010 XXXVI KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - PRZEMYŚL
SĘDZIA: JADWIGA KĄKIELOCENA BARDZO DOBRA
30-05-2010 REGIONALNY KONKURS TROPOWCÓW - RYDZYNY
SĘDZIA: LOKATA V, DYPLOM III STOPNIA
24-04-2010 XXIV MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - OPOLE
SĘDZIA: AUGUSTIN IONESCU (ROM)OCENA OBIECUJĄCA
27-03-2010 XV MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - KATOWICE
SĘDZIA: SĘDZIA : OCENA WYBITNIE OBIECUJĄCA
13-03-2010 XXXV KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - JAROSŁAW
SĘDZIA: BOŻENA KOWALSKA-MALITKAOCENA WYBITNIE OBIECUJĄCA, LOKATA II
06-03-2010 XXVII KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - DRZONKÓW
SĘDZIA: JAN RYKOCENA WYBITNIE OBIECUJĄCA
14-02-2010 III MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - RZESZÓW
SĘDZIA: MAŁGORZATA WIEREMIEJCZYK - WIERZCHOWSKAOCENA WYBITNIE OBIECUJĄCA, LOKATA II